בחירת פלטפורמה לבניית אתר

בחירת פלטפורמה לבניית אתר

שוקלים לבנות אתר לעסק שלכם? רוצים להרוויח כהכנסה צדדית? מנסים לפתוח את העסק שלכם לקהלים חדשים? הקמה של אתר נכון להיום היא חלק הכרחי לכל עסק וזאת הדרך הכי טובה לעסק לצמוח ולהתקדם. הקמה של אתר יכולה להיראות מסובכת בהתחלה אבל ישנן עשרות פלטפורמות שיעזור לכם להקים אתר בקלות ובנוחות, כך שתוכלו לבנות לעצמכם אתר אמין גם ללא ידע בתכנות מתקדם.ראשית עליכם להבין מה נחוץ כדי שיהיה לכם אתר. אתר צריך דומיין ושרת אחסון. אנחנו יודעים שזה נשמע כמו סינית אבל זה לא מסובך: דומיין הוא הכתובת של האתר שלכם, כמו מספר תעודת זהות לאתר שלכם כך שכל מי שירצה למצוא אותו יוכל לעשות זאת באמצעות לחיצה על קישור או חיפוש כתובת האתר. שרת אחסון הוא בעצם המקום בו האתר שלכם מאוכסן בו. כל הנתונים של האתר אמורים להיות מאוחסנים בשרתים חיצוניים כלומר במחשב כלשהו, בעל מאפיינים ספיציפיים, שנמצא במקום ברחבי העולם. בנוסף בנייה של אתר לרוב נעשית בעזרת פלטפורמה כלשהי שמאפשרת ומקלה את הבנייה של האתר.

בחירת פלטפורמה לבניית אתר

אספנו בשבילכם הסבר על מספר פלטפורמות שמשתמשים בהן להקמת אתרים. כמובן, זה לא הרשימה המלאה ולכן אם לא התחברתם לאף אחת המוזכרת כאן, אל תתיאשו תמשיכו לחפש.יש עוד מגוון וריאציות שונות, אך תמיד תזכרו לבחור בפלטפורמה שהיא קלה שימוש ואינה דורשת מתכנת צמוד. כמובן כלל זה אינו מופנה למתכנתים שביניכם.וורדפרס – מדובר בפלטפורמה הכי נפוצה שקיימת נכון להיום. רוב התארים שאתם רואים באינטרנט נעשו על ידי פלטפורמת וורדפרס מאחר והיא פשוטה מאוד לתפעול וחינמית. החיסרון היחיד של וורדפרס הוא שסיומות נפוצות של דומיינים כמו “.com” עולות כסף. בנוסף וורדפרס מאפשרת אחסון אתרים חינם אבל מדובר באחסון מוגבל מאוד כלומר אם תהיה באתר שלכם תנועה גדולה של אנשים והוא יצבור נפח תצטרכו להשתמש בחברה שמציאה אחסון אתרים בוורדפרס שתאפשר לכם להגדיל את נפח האתר ובכך לאפשר בו תנועה חופשית למשתמשים ללא דאגה שתקרה תקלה כלשהי.

סקוור ספייס – פלטפורמה שמתאימה בעיקר לעסקים שקשורים לתחום האומנות מאחר והיא מאפשרת הצגה של האתר בצורה מאוד וויזואלית. בנוסף הם מאפשרים תקופת ניסיון של 21 יום.

וויקס – פלטפורמה ששונה מאוד משאר הפלטפורמות האחרות מאחר והם משתמשים בשיטה מעט שונה באתרים שלה שגורמת לכך שהאתר שלכם יהיה חלק מהפלטפורמה של וויקס עצמה. היתרון המשמעותי של וויקס היא שהיא מאוד ידידותית למשתמש וכוללת מגוון רחב מאוד של אפשרויות עיצוב ותבניות.