קורס שיווק באינטרנט

בעלי עסקים יקרים, מקבלי החלטות בחברות מכל סוג, גודל ומחזורי מכירות שנתיים – מה היה קורה אילו הייתם עובדים (מי שעדיין לא…) עם חברות שיווק באינטרנט באופן קבוע ?

אני מניח שכעבור טווח זמן בינוני עד ארוך, הייתם מרגישים שינוי חיובי במחזורי מכירות תקופתיים בהשוואה לתקופה זהה שלפני כן.

אז מה מפריע לכם בעצם ללכת על הצעות (אני משער לעצמי שכבר פניתם לספק אחד לפחות עם בקשת הצעת מחיר בתחום) של חברות שעוסקות בתחום השיווק מבוסס רשת האינטרנט ?

התשובה ההגיונית היחידה שאני שם לב שחוזרת על עצמה במקרים רבים היא ספק לגבי החזר על השקעה או במילים אחרות – ROI (כן, זהו נתון מאוד חשוב ולמעשה מאפשר להבין האם השקעה החזירה את עצמה ובמידה וכן, מהו הרווח בעקבות ההשקעה – הכנסה פחות השקעה שווה רווח או הפסד) ועלות כוללת, שיכולה להגיע לעשרות ואף מאות אלפי שקלים בשנה.

אין אפילו צל של ספק כי שרותי שיווק ברשת האינטרנט בהיותם יקרים כ”כ, יכולים להבהיל לקוחות פוטנציאליים ובשילוב עם ספק, להתחיל פעילות משותפת בגדר בלתי אפשרי.

אז מהו הפתרון האולטימטיבי לספקנים שבינינו ?

ובכן, ברצוני להציע להציג בפניכם קורס שיווק באינטרנט שמיועד למנהלי שיווק ומקבלי החלטות בחברות בכל תחום ובכל גודל, כאשר המטרה של הקורס היא להפוך אתכם לאלה שיעשו פעילות שיווק לאתרכם ברשת האינטרנט ובכך תחסכו אנרגיות לספקות וגם תקציב שיווק שגובהו יכול להגיע לעשרות וגם מאות אלפי שקלים לשנה.